Geriausi vaistai nuo prostatito tradicinėje ir liaudies medicinoje

vaistai nuo prostatito

Ši prostatos liga vis dažniau pasitaiko tarp 30-35 metų vyrų. Jaunesni stipriosios lyties atstovai taip pat susiduria su šia patologija.

Jei anksčiau, remiantis statistika, prostatitas buvo diagnozuotas vyresnės kartos (vyresnių nei 40 m. ), Šiandien ši liga įgauna pagreitį ir beveik 4 iš 10 vyrų, vyresnių nei 20 metų, susiduria su šia rimta problema.

Prostatos uždegimo gydymui ir prevencijai mūsų laikais yra daug įvairių vaistų ir tradicinės medicinos. Taigi, pažiūrėkime, kokius veiksmingus vaistus nuo prostatito siūlo šiuolaikinės farmacijos kompanijos ir kokius tradicinius gydytojus gydo ši patologija.

Vaistai nuo prostatito

Urologijos srities specialistai, atlikę tyrimus ir išvadas, dažniausiai skiria terapiją, kurią sudaro visas spektras vaistų ir įvairių fizioterapinių procedūrų. Kad gydymas turėtų teigiamą poveikį, į jį įtraukiami šie vaistai:

  • AntibiotikaiTerapija remiasi individualiu mikrobų ir bakterijų jautrumu kiekvienu atveju. Dozavimo formos naudojamos tablečių, žvakučių ar injekcijų pavidalu, atsižvelgiant į prostatito eigos sudėtingumą. Skiriami aminoglikozidų, makrolidų, penicilino, tetraciklino, cefalosporino grupės antibiotikai. Šios medžiagos pasirodė esančios puikios kovojant su infekcija, patogenais, kurie daugeliu atvejų yra prostatito priežastis. Be to, komponentai turi galimybę prasiskverbti į prostatą ir kauptis uždegimo židinyje maksimaliais kiekiais. Tais atvejais, kai šių vaistų neleidžiama vartoti dėl alerginių reakcijų, gydytojai pacientams skiria fluorochinolio grupės vaistus. Bet jie turi mažiau ryškų poveikį patogenams.
  • Alfa blokatoriai. . . Jie yra būtini blokuoti prostatos lygiųjų raumenų nervinius impulsus ir normalizuoti raumenų tonusą, siekiant pagerinti šlapinimąsi.
  • Spazmolitikai ir analgetikai.Palengvinkite spazmus ir skausmą, pagerinkite bendrą sveikatos būklę.
  • Hormoniniai vaistai. . . Jie naudojami pašalinti uždegimą, atstatyti lytinę funkciją ir sumažinti testosterono kiekį. Jie normalizuoja hormoninį lygį.

Tradicinė medicina

Norint pasiekti norimą rezultatą ir visiškai atsikratyti ligos, ekspertai rekomenduoja veiksmingus vaistus nuo prostatito derinti su liaudies gynimo priemonėmis.

Žolelių vaistas laikomas vienu saugiausių ir efektyviausių gydymo komplekso metodų. Žolelių nuovirai ir tinktūros (žiemos mylėtojas, auksaspalvis, žiemkenčiai) padeda sumažinti uždegimą ir patinimą. Šie augalai veikia kaip antimikrobiniai ir atstatantys vaistai.

Propolis dėl nepaprastų gydomųjų savybių turi platų poveikį ir ne tik malšina uždegimą, bet ir naikina infekciją, stiprina organizmą, gydo mikroplyšius. Iš šios dervingos medžiagos gaminamos žvakės, tinktūros ir losjonai kompresams. Taip pat vartojamas mikroklasteriams, sergantiems prostatos uždegimu.

Priimant ir derinant bet kokius vaistus ar liaudies gynimo priemones, būtina privaloma specialisto konsultacija.