Atsiliepimai apie Prostamin Forte

 • Matas
  „Būdamas 25 metų jis sirgo ūminiu bakteriniu prostatitu. Agonija buvo siaubinga. Išgydęs, gydytojo patarimu, jis pradėjo vartoti Prostamin ir saugotis, kad neužsikrėstų. Vaistą geriu du ar tris kursus per metus. Aš jaučiuosi puikiai! "
  Prostamin Forte
 • Jokūbas
  „Prostamin vartoju kartu su kitais vaistais šlapimo sistemai gydyti. Pastebėjau, kad pagerėjo seksualinė funkcija. Nuotaika pagerėjo, nors netikėjau, kad moliūgų sėklos ir kiti augalai gali ką nors išgydyti. Bet juk jie gydomi ir gydomi nepriekaištingai! Kapsulių pagalba mano asmeninis gyvenimas grįžo į įprastas vėžes.
  Prostamin Forte
 • Ervinas
  „Kai man buvo per 60 metų, supratau, kad prostatito simptomų atsiradimas yra laiko klausimas. Mačiau, kaip mano draugai kenčia nuo šios ligos. . . Ieškojau informacijos internete, sužinojau: nebrangus Prostamin yra geriau ir efektyvesnis už brangią cheminę sintetiką. Geriu kapsules, prostatito atsiradimas atidėtas neribotam laikui.
  Prostamin Forte
 • Nojus
  „Darbe peršalau, ligos prasidėjo ten, kur jų mažiausiai tikėjosi. Vyresnis draugas patarė gerti Prostamin. Ne iš karto, ne per vieną dieną, bet viskas praėjo per maždaug 20 dienų. Aš tęsiu, nes sirgti šalinimo sistemos uždegimu yra baisi kančia.
  Prostamin Forte
 • Liepa
  „Prostamin vyrui duodu taip, kaip nurodė gydytojas. Žolelių preparatus naudoju kaip seksualinės veiklos stimuliatorių. Mano subjektyvia nuomone, tai puikiai veikia. Tai matyti bent jau iš to, kad mūsų su vyru sekso dažnis ir kokybė išlieka tame pačiame lygyje ir nemažėja.
  Prostamin Forte
Vartotojo reitingas Prostamin Forte
4.7
17