Naudojimo patirtis Prostamin Forte

Urologijos specialistai turi sukaupę didelę patirtį skirdami Prostamin kapsules sergant prostatitu. Vaistas, kuris neturi šalutinio poveikio ir rodo didelį efektyvumą, kai naudojamas kaip gydomasis ir profilaktinis agentas, yra populiarus tarp gydytojų ir pacientų.

Tomas parodo gydymo Prostamin kapsulėmis rezultatą

Mūsų pirkėjo istorija

Naudojimo patirtimi dalijasi Tomasz Hanichka, Ostravos (Čekijos) gyventojas.

„Prasidėjęs prostatitas niekaip nepasireiškė, išskyrus ejakuliato konsistencijos pasikeitimą. Tai buvo daugiau nei prieš trisdešimt metų, po skyrybų ir perėjimo nuo fizinio darbo prie biuro. Šie pokyčiai man nekėlė nerimo, pas gydytoją kreipiausi po dešimtmečių, išėjus į pensiją.

Gydytojas diagnozavo lėtinį prostatitą ir išreiškė pasitikėjimą, kad po ligos visiškai pasveiks. Tačiau pastebimo diskomforto nepatyriau, todėl nekreipiau deramo dėmesio į paskirtą gydymą ir nurodymus dėl pakartotinių tyrimų.

Maždaug po dvejų metų paaiškėjo mano pozicijos klaidingumas. Jaučiau skausmą ir sunkumą tarpvietėje. Sunku šlapintis. Man pasidarė sunku sėdėti iš pradžių ant kėdės su kieta sėdyne, o paskui ant minkštų baldų.

Prostamino kapsulės supakuotos į lizdinę plokštelę

Vizitą pas gydytoją teko kartoti. Gydytoja išrašė antibiotikų ir kitų vaistų ir perspėjo, kad dabar, kai visos liaukos užsikrėtusios, prostatito gydymas vaistais gali neduoti 100% efekto. Tokiu atveju, ligai perėjus į remisijos stadiją, visą gyvenimą turėsiu vartoti palaikomuosius vaistus.

Gydytojas išėmė nuo stalo dėžutę su tabletėmis ir pasakė, kaip vartoti vaistą. Taigi aš pradėjau vartoti Prostamin kapsules prostatitui gydyti. Pirmasis kursas truko 60 dienų ir prasidėjo baigus gydymą antibiotikais. Būtent Prostamin, patikino gydytoja, per šį laikotarpį neleido ligai vėl pasireikšti.

Po to padariau dviejų savaičių pertrauką ir ne du, o mėnesį vėl gėriau vaistažolių preparatą. Nuo to laiko tai tęsiasi: perku dvi dėžutes kapsulių, tai tik mėnesiui, geriu jas taip, kaip turi būti pagal instrukcijas, tada darau trumpą 15-20 dienų pertrauką. Ir viskas iš naujo.

Nuo paskutinio susitikimo su urologu praėjo daugiau nei pustrečių metų. Skausmas prostatoje manęs nevargina, šlapinimasis normalus. Su gydytoja kalbamės telefonu, retai. Kviečia atlikti testą, aš neinu: Prostamin padėjo man grįžti į normalų gyvenimą, bet jie neieško gero nuo gero. Džiaugiuosi, kad parašiau šią apžvalgą, tikiuosi, kad ji kam nors padės.