Prostatito gydymą papildome naudingais pratimais pratimais

Prostatitas gydomas ne tik vaistais, bet ir visomis procedūromis, įskaitant gimnastiką. Tai leidžia greičiau atsigauti. Sudėtingi pratimai kartu su vaistų vartojimu padeda pagerinti dubens raumenų susitraukimą. Dėl pasikrovimo prostatitu vyksta natūralus prostatos masažas ir pagerėja kraujotaka.

Pratimai prostatitui gydyti

Tinkamai parinktas pratimų ir pratimų kompleksas pagreitins prostatito gydymą.

Gimnastikos nauda prostatitui

Vyrai apie savo sveikatą galvoja paskutinę akimirką. Jie nemėgsta gerti tablečių, todėl jiems tinka gimnastika, kurią galima atlikti namuose. Nereikia leisti pinigų šioms sveikatinimo priemonėms, be to, jos neturi jokio šalutinio poveikio. Sergant lėtiniu prostatitu, mankšta rodo teigiamus rezultatus tik kartu su vaistais.

Yra daugybė pratimų, kurie gerai veikia prostatos uždegimą ir padidina sekreto nutekėjimą. Gydomųjų pratimų dėka sutvirtinami mažojo dubens raumenys, normalizuojasi medžiagų apykaitos procesai, pagerėja kraujotaka, praeina spazmai, uždegimai.

Yra prostatito užsiėmimų rinkinys, bet viskas individualu ir kiekvienam vyrui tinka kažkas konkretaus. Pratimų tipą nustato gydytojas. Vyro atliekami veiksmai neturi sukelti diskomforto ar pabloginti būsenos.

Pratimai sergant prostatos uždegimu neturėtų būti sunkūs, krūvis sergant prostatitu nerekomenduojamas.

Kokie pratimai yra naudingi sergant prostatitu

Esant prostatos uždegimui, negalima perkrauti organizmo ir leisti pervargti. Iš daugelio prostatito gydymo veiklos rūšių veiksmingiausiomis laikomos šios fizinės veiklos rūšys:

  • plaukimas;
  • gimnastika prieš pusryčius;
  • bėgti;
  • joga;
  • sportinis ėjimas.

Kalbant apie ėjimą, tai reikia daryti kiekvieną dieną su tam tikru ritmu kiekvienam, kad sportas nebūtų našta. Bėkite kasdien kelias minutes. Jei įmanoma, eikite maudytis bent porą kartų per savaitę.

Rytinė mankšta turėtų būti atliekama kiekvieną dieną. Rekomenduojama pakreipti galvą į abi puses, sukti liemenį, pečių sąnarius, judinti rankas. Šios manipuliacijos trunka 5-7 minutes, o sveikata žymiai padidėja.

Pratimai stuburui – tai liemens pakrypimai į visas puses ir dubens srities sukimasis. Sesija atliekama stovint arba sėdint, atsižvelgiant į tai, kas jums labiausiai tinka. Šie veiksmai prisideda prie lankstumo, normalizuoja kraujotaką ir mažina stresą.

Medicinos užsiėmimų kompleksas

Pratybų sąsiuvinyje nėra judesių, kurių nebūtų galima įvaldyti. Visi jie yra gana paprasti ir duoda tik naudos vyriškam kūnui. Nebūtina daryti visų iš karto, galima atlikti atskirai. Teigiamas rezultatas priklauso nuo jų įgyvendinimo reguliarumo.

Statymas

Tai analinio praėjimo atitraukimas. Patartina atlikti kintamą kvėpavimą. Įkvėpdami įtraukite išangės raumenis, iškvėpdami - atsipalaiduokite. Šios manipuliacijos atliekamos du kartus per dieną po 10 priėjimų kiekvieną kartą.

Žirklės

Atsigulkite ant nugaros, pakelkite kojas 90% ir išskleiskite jas. Tada sujunkite ir kirskite, grįžkite į pradinę padėtį. Veisimas ir maišymas atliekamas keletą kartų.

Taip pat „žirkles" galima pasidaryti vartant ant pilvo. Šis metodas yra šiek tiek sunkesnis, bet ne prastesnis už ankstesnį metodą.

Kvėpuoti

Kaip bebūtų keista, bet reikia kvėpuoti skrandžiu. Galima atlikti bet kurioje padėtyje. Giliai įkvėpkite, kiek įmanoma išplėsdami skrandį, kelias sekundes sulaikykite kvėpavimą. Lėtai iškvėpkite, įtraukdami į skrandį.

Pratimas ant sėdmenų

Tai laikoma veiksmingiausiu pratimu prostatito gydymui ir profilaktikai. Sėdint ant grindų ištiestomis kojomis reikia „vaikščioti" ant sėdmenų. Tokių žingsnių reikėtų atlikti iki 50 per dieną.

Dviratis

Gulint reikia pakelti kojas, priglausti rankas prie pakaušio ir judinti kojas kaip važiuojant dviračiu. Kiekvienai galūnei rekomenduojama atlikti 20 apsisukimų.

Ėjimas laiptais padeda normalizuoti kraujotaką prostatos srityje.

Visus pratimus geriausia atlikti pabudus, nes prostatos sekrecijos stagnacija dažniausiai atsiranda ryte. Vakariniai ir dieniniai pratimai yra ne mažiau veiksmingi.

Fizinio aktyvumo pagrindai sergant prostatitu

Bent kartą gyvenime prostatitu patyrę vyrai žino, kad veiksmingiausias gydymas – mankšta ir aktyvus gyvenimo būdas. Svarbiausia yra reguliarumas.

Gimnastika be vaistų negali išgydyti uždegusios prostatos.

Kiekvienas vyras nėra apsaugotas nuo klastingo prostatito. Profilaktikai kiekvieną dieną turėtų būti atliekamas optimalus ir nepastebimas pratimų rinkinys. Visi pratimai prostatai turi teigiamą poveikį, tačiau pagrindinis akcentas yra tik tie, kuriuos galima atlikti be gydytojo.

Liftas

Vyrai turėtų pamiršti apie jį, jei jų sveikata jiems brangi. Vaikščioti iki savo grindų yra visiškai įmanoma ir naudinga. Tam neprireiks daug laiko, bet sveikata pagerės. Galite pailsėti pusiaukelėje. Šiuo atveju pagrindinis dalykas yra kėlimo procesas. Laikui bėgant priprantama kelti ant kojų, judesiai tampa lengvi. Jei kojos pripratusios prie krūvio, galite peržengti laiptelį. Esant dideliam augimui, reikia užfiksuoti du žingsnius.

Dviratis

Anksčiau toks transportavimo būdas buvo laikomas madingu. Dabar toks transportas yra dar vienas būdas palaikyti gerą formą. Važinėjimas dviračiu laikomas efektyvia prostatito profilaktika.

Hipodromas

Esant galimybei ir turint pinigų, galima apsilankyti šioje įstaigoje. Jodinėjimas žirgais laikomas geru priedu gydant uždegiminį procesą. Be to, galite normalizuoti psichologinę nuotaiką.

Vaikščiojimas

Universalus būdas. Visi eina ir daro tai visą laiką. Tačiau mažai yra žmonių, kurie daug užsiima žygiais. Vyrai įpratę iki kelionės tikslo važiuoti autobusu ar automobiliu. Dažnai net 500 metrų jie važiuoja ant ratų. Kodėl jais nepasivaikščiojus?

Aprašyta veikla greitai normalizuoja prostatos kraujotaką. Reguliariai mankštinantis poveikis bus reikšmingas ir gana pastebimas. Šiuos prostatos „iškrovimo" būdus galima atlikti likus valandai iki intymumo.

Gimnastika nėra gydymas. Jei prostatos liaukoje yra ligos sukėlėjas, reikia vartoti vaistus. Įkrovimas yra esminis universalaus gydymo kurso priedas.