Geriausių vaistų nuo prostatito sąrašas

vaistai nuo prostatito

Prostatitas laikomas dažna ir plačiai žinoma liga. Su šia nemalonia liga, atnešančia daug diskomforto ir kitokio pobūdžio problemų, susidūrė kas antras vidutinio amžiaus vyras. Priešinės liaukos uždegimas niekada neapsiėjo be pasekmių. Liga taip neišnyksta, ją reikia gydyti, kitaip ji pereis į lėtinę stadiją ir sukels komplikacijų visiems mažojo dubens organams. Taigi, ką geriau naudoti gydymo tikslais, kad būtų pasiektas 100% išgydymas? Kam teikti pirmenybę? Vaistai, kurie kiekviename televizijos kanale reklamuojami kaip geriausias vaistas nuo prostatito ar liaudies gynimo priemonės, kurioms prieštarauja tradicinė medicina?

Vyrų prostatito gydymas

Tarp daugybės tablečių ir žvakučių, kurios siūlomos kiekvienoje šalies vaistinėje, yra keletas tikrai gerai patikrintų vaistų. Jų kaina yra didelė, tačiau jų veiksmingumas ir greitas veikimas taip pat įrodytas. Jie skirstomi į keletą tipų:

  • Antibiotikai. Reikėtų naudoti tuos, kurie turi galimybę kuo labiau prasiskverbti į prostatą. Tarp jų verta pabrėžti šių vaistų tetraciklino seriją. Makrolidai taip pat turi įtakos prostatai.
  • Plataus spektro vaistai. Jų reikėtų vartoti, nes sunku nustatyti prostatos liaukoje gyvenančią florą. Plataus spektro antibakterinės savybės išnaikina infekciją, sukėlusią prostatitą. Tai visų pirma „penicilinų" grupės vaistai.
  • Fluorokvinolio grupės vyrų vaistas nuo prostatito. Jie linkę giliai kauptis prostatos liaukoje ir tuo pačiu turi antimikrobinį poveikį. Jie laikomi veiksmingesniais už antibiotikus ir penicilinų grupę.

Geriausias vaistas nuo prostatito liaudies medicinoje

Yra daug liaudiškų prostatito gydymo receptų. Veiksmingiausias yra nuoviro ar tinktūros, paruoštos iš raudonosios šaknies, priėmimas. Šį augalą galima įsigyti vaistinėje, jau susmulkintą. Sultinys ruošiamas kaip arbata, per dieną supilamas į termosą ir geriamas prieš valgį, 100 gr. Gėrimo sudėtis: 25 g vaistinių šaknų 1 litrui verdančio vandens. Nuovirą galite maišyti su pienu ir medumi.

Tinktūra ruošiama pagal receptą. Turėtumėte paimti 50 g sausos raudonosios šaknies. Sumalkite ir supilkite į stiklainį. Ten supilkite 0, 45 ml degtinės. Sandariai uždarykite ir padėkite į šiltą ir tamsią vietą. Palaikykite 10 dienų ir nukoškite. Gerti po ½ šaukštelio stiklinei vandens, 30 minučių prieš valgį, tris kartus per dieną. Kursą sudaro 4 etapai nuo 1 iki 3 mėnesių su vieno mėnesio pertrauka.