Naudojimo instrukcijos Prostamin Forte

Prostatito gydymui skirtos kapsulės, kuriose yra ne mažiau kaip 500 mg augalinio preparato veikliųjų medžiagų, supakuotos į lizdines plokšteles ir supakuotos į kartoninę dėžutę. Vienoje dėžutėje yra 30 Prostamino kapsulių.

Be lizdinių plokštelių, dėžutėje yra atspausdinta paruošimo instrukcija. Priekinėje dėžutės pusėje yra informacija apie gamintoją, atspausdintas logotipas ir visas vaisto pavadinimas, yra nurodymai, kaip teisingai naudoti vaistažolių kompleksą prostatito ir šlapimo takų ligų gydymui.

Prostamin kapsulių vartojimas Lietuvoje yra patvirtintas Valstybinės farmacijos komisijos.

Indikacijos ir kontraindikacijos

Vyras, sergantis prostatitu, geria Prostamin kapsules

Prostamin vartojimo indikacijos yra bet kokie prostatos ir urogenitalinio trakto pažeidimai.

Jis neturi kontraindikacijų. Vartokite atsargiai, jei sergate imuninės sistemos ligomis.

Taikymo būdas

Prostatito ir urogenitalinės sferos ligų gydymas - Prostamin vartojimo indikacijos. Gerti po vieną kapsulę ryte ir vakare po valgio arba valgio metu. Gerti su dideliu kiekiu vandens.

Gydymo kursas yra nuo pusantro iki dviejų mėnesių. Antrasis gydymo kursas skiriamas praėjus trims savaitėms po ankstesnio pabaigos. Leidžiamas neribotas narkotikų kursų skaičius.

Įspėjimai

Vaistažolių vartojimas nepakeičia daržovių ir vaisių valgymo. Prieš pradedant susitikimą, patartina pasikonsultuoti su specializuotu specialistu: kiekvienu konkrečiu atveju gydytojas pasakys, kaip vartoti vaistą.

Rekomenduojamos dozės viršijimas nepadidina vaisto veiksmingumo. Perdozavimo atvejai nežinomi. Leidžiama vienu metu vartoti vitaminų-mineralų kompleksus ir Prostamin kapsules.

Laikymo sąlygos

Laikyti vėsioje, sausoje vietoje, apsaugotoje nuo tiesioginių saulės spindulių, ne ilgiau kaip trejus metus. Laikyti vaikams nepasiekiamoje vietoje. Pradėtą lizdinę plokštelę laikykite šaldytuve. Pagaminimo data yra antspauduojama ant dėžutės.