Vyrų prostatito gydymo metodai

Vyrų prostatito gydymui yra įvairių būdų. Daugelis jų yra veiksmingi būtent kartu. Vieni yra prioritetiniai, kiti gerai papildo pagrindinį gydymo kursą.

Sveikatos atkūrimo programą turi paskirti gydantis gydytojas. Papildomos procedūros turėtų būti derinamos su specialistu. Bet kokiu atveju neturėtumėte net savarankiškai pasirinkti fizinės veiklos. Kai kurie iš jų gali būti draudžiami sergant prostatitu.

Antibiotikai gydant prostatitą

Bakterinis prostatitas, kuris dažniausiai pasireiškia tarp vidutinio amžiaus vyrų, pageidautina gydyti bakteriostatiniais ir baktericidiniais vaistais. Tik jie gali sustabdyti uždegiminio proceso vystymąsi ir labai pagerinti paciento savijautą. Tai atsitinka būtent dėl sumažėjusio bakterijų aktyvumo.

vaistas prostatitui gydyti

Stabilų gydymo antibakteriniais preparatais rezultatą galima gauti jau antrąją vaistų vartojimo dieną. Žinoma, tuo atveju, jei lėšų derinys parenkamas teisingai, atsižvelgiant į infekcinio uždegimo sukėlėją, paciento amžių, prostatos liaukos audinių pažeidimo laipsnį.

Tiesioginis prostatos masažas

Vyrų lėtinio prostatito gydymo metodai yra rankinis poveikis tiesiogiai paveiktam organui. Tiesioginį masažą turėtų atlikti tik specialistas. Nepriimtinos nepriklausomos manipuliacijos su prostatos liauka. Tai gali sukelti tokio subtilaus organo ir gretimų urogenitalinės sistemos dalių traumą.

Svarbu laikytis higienos ir masažo zonos dezinfekavimo taisyklių. Be to, klinikoje geriau atlikti rankines manipuliacijas su prostata. Kraštutiniais atvejais galite paskambinti gydytojui namuose, atidžiai laikydamiesi specialisto nurodymų ir rekomendacijų.

Prostatos masažas mažina uždegimą, pašalina spūstis, aktyvina prostatos liaukos funkcines savybes, normalizuoja medžiagų apykaitos pusiausvyrą organo audiniuose.

Iki poveikio laiko procedūra yra labai trumpa. Naudojant profilaktinį gydymą, tai yra visiškai neskausminga.

Antivirusinė prostatito terapija

Nespecifinis prostatitas yra daug rečiau pasitaikantis. Tačiau virusinis ligos pobūdis reiškia savo paties prostatito gydymo metodus vyrams. Visų pirma, tai yra antivirusiniai vaistai.

Taip pat laikoma privaloma seksualinio partnerio terapija. Kadangi didžioji dalis virusinio prostatito yra uždirbama per neapsaugotą seksualinį kontaktą. Todėl vyras tampa ne tik nemalonios ligos savininku, bet ir infekcijos nešiotoju.

virusai organizme kaip prostatito vystymosi priežastis

Virusinio prostatito gydymas dažniausiai priklauso dermatovenerologų kompetencijai. Bet tai taip pat galima sieti su imunologų veikla. Juk nespecifinis prostatitas yra ir kylantis, ir mažėjantis. Pavyzdžiui, dėl plintančios infekcijos, kurią gauna oro lašeliai.

Jūs negalite būti aplaidus net peršalus, rizikuodami susirgti prostatos uždegimu. O šiuolaikinėmis sąlygomis tai vyresni nei 35 metų vyrai.

Žvakutės nuo prostatito

Vienas iš efektyviausių vyrų urogenitalinės sistemos uždegiminių procesų gydymo būdų yra transrektalinių žvakučių naudojimas. Šio metodo veiksmingumas yra trumpesnis kelias, kurį veikliosios medžiagos (antibiotikai, antispazminiai vaistai, analgetikai ir kt. ) Eina į uždegimo organą.

tiesiosios žarnos žvakutės prostatitui gydyti

Tiesioginis vaisto vartojimas į tiesiąją žarną pagreitina vaistų pernešimą, palyginti su geriamaisiais. Be to, sumažėja kepenų apkrova. Juk vaistams nereikia patekti pro jį prieš patekant į kraują. Jie tiesiogiai absorbuojami į audinius ir limfos skysčius per žarnyno sienelę.

Žvakutės skiriamos skirtingais ligos eigos etapais. Ne mažiau veiksminga kaip prevencinė priemonė sergant lėtiniu prostatitu. Juose yra didelis kiekis augalinių komponentų ir jie nesukelia ypatingų sunkumų naudojant. Pagrindinė sąlyga, kurios reikia laikytis, yra kruopšti higiena ir poilsis po žvakučių vartojimo 20-30 minučių.

Žolelių užpilai

Kaip palaikomąją priemonę ir stiprinamąją priemonę rekomenduojama naudoti įvairius vyrų prostatito gydymo metodus liaudies gynimo priemonėmis. Tai tonizuojančios arbatos, imunomoduliuojantys junginiai, preparatai, skirti skatinti regeneracines kūno funkcijas. Infuzijos, turinčios kryptinį uroseptinį poveikį, yra nepaprastai veiksmingos.

vaistažolių tinktūros prostatitui gydyti

Diuretikai ir biostimuliuojantys vaistai neleidžia susidaryti stagnacijai prostatos srityje, prisideda prie reguliaraus organizmo valymo nuo patogeniškos floros. Kai kurios žolelės daro tiesioginį poveikį vyro kūno erekcijos funkcijai, o tai teigiamai veikia visos urogenitalinės sistemos darbą.